810 000 €
36 €/m²
Property 34056 photo 1
Property 34056 photo 2
Property 34056 photo 3
Property 34056 photo 4
Property 34056 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 36 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 22000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22880
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
900 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9631
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
650 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51125
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 100 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9106
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
850 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62951
  • ფართი 4444 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
650 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37194
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
750 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40478
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
690 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65497
  • ფართი 5060 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 150 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56094
  • ფართი 26159 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
980 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50867
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა