იყიდება - კოტეჯი 176 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
800 000 €
4545 €/m²
Property 34005 photo 1
Property 34005 photo 2
Property 34005 photo 3
Property 34005 photo 4
Property 34005 photo 5
Property 34005 photo 6
Property 34005 photo 7
Property 34005 photo 8
Property 34005 photo 9
  • ობიექტის კოდი 34005
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 176 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 627 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 176 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Property Futures: The villa is located in a quiet area in the village of Pyrgos, a 5 minutes drive from the beach, and a 15 minutes drive from the center of Limassol.

The villa has a picturesque location, and is located in the end of a little road with no traffic.  It offers privacy and tranquility, with a field and olive grove facing east and north, and it has a magnificent mountain view.

Patio doors from the living and dining area give you direct access to a wonderful sculptured and well maintained garden with irrigation systems and to the newly renovated 5×10 m swimming pool.

A new 70m² outdoor area made by glass and  steel with electric sun-shading system with remote control, central heating and air conditioning is located next to the pool giving one the opportunity to enjoy out door living in the winter months.

A big BBQ house including a storage room, a bath room and a technical room concludes the property.

The property must be seen.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
776 500 € 4822 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22797
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
727 685 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9351
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 5
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48964
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 5
იყიდება
910 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56007
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 5
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
880 000 € 3087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35346
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36215
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
880 000 € 3211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23197
  • ფართი 274 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51490
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა