4 500 000 €
14286 €/m²
Property 33907 photo 1
Property 33907 photo 2
Property 33907 photo 3
Property 33907 photo 4
Property 33907 photo 5
Property 33907 photo 6
Property 33907 photo 7
Property 33907 photo 8
Property 33907 photo 9
Property 33907 photo 10
Property 33907 photo 11
Property 33907 photo 12
Property 33907 photo 13
Property 33907 photo 14
Property 33907 photo 15
  • ობიექტის კოდი 33907
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 315 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 315 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მერვე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Facilities: 

  • 24 hours reception and security

Specifications:

  • 3 full size bedrooms

იყიდება
5 900 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51299
  • ფართი 1357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
5 614 500 € 22104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44434
  • ფართი 254 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
5 800 000 € 19205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45142
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 730 000 € 13970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45141
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
4 500 000 € 14285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33907
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 4
იყიდება
4 000 000 € 7547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21437
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა