Property 33894 photo 1
Property 33894 photo 2
Property 33894 photo 3
Property 33894 photo 4
Property 33894 photo 5
Property 33894 photo 6
Property 33894 photo 7
Property 33894 photo 8
Property 33894 photo 9
Property 33894 photo 10

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 168 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Luxurious 3 bedroom apartment in a prestigious seafront сomplex, located in a quiet area, walking distance to the beach (150 meters), to restaurants, cafés, shops, bus stops etc, 15 minute drive to the centre of Limassol.
 
Features of the complex: gated entrance, 24-hour security, common swimming pool, landscaped gardens, tennis court.
 
Apartment features:
 
3 bedrooms (one - with double bed and two – with single beds) and fitted wardrobes

  • Shower room
  • Bathroom
  • Guest toilet
  • Living room
  • Separate fully equipped kitchen
  • TV, satellite
  • Internet
  • Air conditioning cooling and heating system
  • Large covered veranda with amazing views to the sea, swimming pool and landscaped gardens

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 100 000 € 5210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52534
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 010 000 € 16750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41342
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 340 000 € 14011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41327
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 780 000 € 19857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41296
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 570 000 € 13817 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41285
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 090 000 € 17416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41355
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 3900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52451
  • ფართი 641 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 800 000 € 16766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41357
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 600 000 € 14054 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41288
  • ფართი 185 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 430 000 € 17608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41366
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა