იყიდება - კოტეჯი 180 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
450 000 €
2500 €/m²
Property 33887 photo 1
Property 33887 photo 2
Property 33887 photo 3
Property 33887 photo 4
Property 33887 photo 5
Property 33887 photo 6
Property 33887 photo 7
Property 33887 photo 8
  • ობიექტის კოდი 33887
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 180 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 500 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 180 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Thee bedroom Villa at the most demand area of Limassol, close to 5* Resorts, restaurants, supermarkets and other amenities, just in 500 meters from the sandy beach!
Villa is designed in Mediterranean style. Great location, spacious bedrooms, large verandas, private swimming pool, and many other facilities in the house and at it’s territory.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 3558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52036
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 2843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43354
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
450 000 € 2556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52306
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 4
იყიდება
621 500 € 3253 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42993
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51490
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 3212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52541
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38751
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა