60 000 €
20 €/m²
Property 33874 photo 1
Property 33874 photo 2
Property 33874 photo 3
Property 33874 photo 4
Property 33874 photo 5
Property 33874 photo 6
Property 33874 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 19 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3000 კვ.მ. on the island of Corfu. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35810
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
70 000 € 608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49660
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
75 000 € 204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6153
  • ფართი 367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
80 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31966
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
72 500 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50065
  • ფართი 1280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
80 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47353
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
50 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26947
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
80 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47309
  • ფართი 1460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
55 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60316
  • ფართი 1374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
60 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33877
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა