911 000 € 846 000 €
3991 €/m²
Property 33867 photo 1
Property 33867 photo 2
Property 33867 photo 3
Property 33867 photo 4
Property 33867 photo 5
Property 33867 photo 6
Property 33867 photo 7
Property 33867 photo 8
Property 33867 photo 9
  • ობიექტის კოდი 33867
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 212 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 212 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Apartments are located on the first line opposite the sea. The apartments are located in the building, which offers views of the sea and mountains, as well as the pool, located on the territory of the complex.
The apartments have high quality finishes and with the possibility of interior decoration.
Easy access to the beach is via an underpass from the complex, which leads directly to the sea. There is also a tennis court and a fitness center.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 040 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42439
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39254
  • ფართი 248 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45726
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 5064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41278
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
860 000 € 4455 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52089
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45132
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 7317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48950
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 270 000 € 15487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41334
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 323 000 € 4424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა