კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 15000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
190 000 €
12 €/m²
ობიექტის კოდი
33834
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
15000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
17 km
მანძილი აეროპორტამდე:
9 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 15000 კვ.მ. on the island of Corfu. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
250 000 €
95 000 €
10 €/m²
სასტუმრო 9500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42440
ფართი
9500 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
მოთხოვნით
სასტუმრო 1100 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63174
ფართი
1100 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
199 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 5500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
60789
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
190 000 €
79 €/m²
სასტუმრო 2400 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
36302
ფართი
2400 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
250 000 €
60 €/m²
სასტუმრო 4162 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
64098
ფართი
4162 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
155 000 €
31 €/m²
სასტუმრო 5000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
65405
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
190 000 €
150 000 €
18 €/m²
სასტუმრო 8104 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
38953
ფართი
8104 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
230 000 €
83 €/m²
სასტუმრო 2770 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
58095
ფართი
2770 m²
მანძილი ზღვიდან
170 m
იყიდება
250 000 €
48 €/m²
სასტუმრო 5200 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35219
ფართი
5200 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
250 000 €
55 €/m²
სასტუმრო 4470 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51203
ფართი
4470 m²
მანძილი ზღვიდან
2100 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the