600 000 €
3448 €/m²
Property 33764 photo 1
Property 33764 photo 2
Property 33764 photo 3
Property 33764 photo 4
Property 33764 photo 5
Property 33764 photo 6
Property 33764 photo 7
Property 33764 photo 8
  • ობიექტის კოდი 33764
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 174 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 544 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 174 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Nestled in a tranquil community in beautiful Cape Greco, this picturesque 2nd-line sea view villa enjoys enticing sea views from the upstairs balconies and master bedroom. With large pool, mature privacy hedges, and a spacious interior you can enjoy idyllic Cyprus living only minutes the vibrant restaurants, shops, and cultural events of Protaras tourist centre

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 3456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49394
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43603
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
520 000 € 3768 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39114
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 35378
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32890
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა