მოთხოვნით
Property 33711 photo 1
Property 33711 photo 2
Property 33711 photo 3
Property 33711 photo 4
Property 33711 photo 5
Property 33711 photo 6
Property 33711 photo 7
Property 33711 photo 8
Property 33711 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 34 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64435
  • ფართი 5879 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
150 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57948
  • ფართი 2307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
120 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60113
  • ფართი 932 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
299 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60787
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
95 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57684
  • ფართი 5002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
530 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63876
  • ფართი 4982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 620 m
იყიდება
120 000 € 131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60117
  • ფართი 914 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
43 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58383
  • ფართი 482 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
270 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63230
  • ფართი 4337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m

სიახლეების დაგზავნა