1 100 000 €
39 €/m²
Property 33701 photo 1
Property 33701 photo 2
Property 33701 photo 3
Property 33701 photo 4
Property 33701 photo 5
Property 33701 photo 6
Property 33701 photo 7
Property 33701 photo 8
Property 33701 photo 9
Property 33701 photo 10
Property 33701 photo 11
Property 33701 photo 12
Property 33701 photo 13
Property 33701 photo 14
Property 33701 photo 15
Property 33701 photo 16
Property 33701 photo 17
Property 33701 photo 18
Property 33701 photo 19
Property 33701 photo 20
Property 33701 photo 21
Property 33701 photo 22
Property 33701 photo 23
Property 33701 photo 24
Property 33701 photo 25
Property 33701 photo 26
Property 33701 photo 27
Property 33701 photo 28
Property 33701 photo 29
Property 33701 photo 30
Property 33701 photo 31
Property 33701 photo 32

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 27750 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 5000 კვ.მ.

For sale, a large plot of 27.750 sq.m located in Poulades area, within 15 min drive from Corfu town!

The plot is flat, easy for construction, has 400 olive trees.

Building allowance:

5000 sq.m - for commercial property (hotel)

or

400 sq.m - for residential property

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
930 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4536
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
980 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50867
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 180 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33244
  • ფართი 9150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 100 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24589
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 600 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47140
  • ფართი 47368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 000 000 € 1754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5989
  • ფართი 570 m²
  • მანძილი ზღვიდან 290 m
იყიდება
900 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9631
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6112
  • ფართი 28000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m

სიახლეების დაგზავნა