350 000 €
5 €/m²
Property 33698 photo 1
Property 33698 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 22 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 60000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
380 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30921
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
340 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45094
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
430 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42181
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22562
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31423
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 34641
  • ფართი 7836 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა