კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1700 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
65 000 €
38 €/m²
ობიექტის კოდი
33682
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1700 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1500 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
37 km
მანძილი აეროპორტამდე:
23 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1700 კვ.მ. on the island of Corfu.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
60 000 €
24 €/m²
სასტუმრო 2500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
43283
ფართი
2500 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
70 000 €
34 €/m²
სასტუმრო 2005 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
22066
ფართი
2005 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
95 000 €
76 €/m²
სასტუმრო 1250 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
65425
ფართი
1250 m²
მანძილი ზღვიდან
1700 m
იყიდება
80 000 €
16 €/m²
სასტუმრო 5000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
47353
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
80 000 €
69 000 €
17 €/m²
სასტუმრო 4000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
29439
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
58 000 €
4 €/m²
სასტუმრო 12500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
57847
ფართი
12500 m²
მანძილი ზღვიდან
4100 m
იყიდება
60 000 €
120 €/m²
სასტუმრო 500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
33901
ფართი
500 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
70 000 €
16 €/m²
სასტუმრო 4370 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
36516
ფართი
4370 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
65 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 4300 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
11602
ფართი
4300 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
80 000 €
54 €/m²
სასტუმრო 1460 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
47309
ფართი
1460 m²
მანძილი ზღვიდან
4800 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the