იყიდება - კოტეჯი 280 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
3 000 000 €
10714 €/m²
Property 33528 photo 1
Property 33528 photo 2
Property 33528 photo 3
Property 33528 photo 4
Property 33528 photo 5
Property 33528 photo 6
Property 33528 photo 7
Property 33528 photo 8
Property 33528 photo 9
Property 33528 photo 10
Property 33528 photo 11
  • ობიექტის კოდი 33528
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 280 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 672 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 280 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

·       Area: Agios Athanasios

·       Completely Unobstructed City and Sea View which will never be covered.

·       Full extras (Lift, built in hovering system in every room, floor heating, VRV system, photovoltaic system, swimming pool, Jacuzzi with heating, fireplace inside and outside, electric gates, very high ceilings and huge windows and many others upon request). All materials are of the highest quality. The imported things are from Germany, Italy ,Spain, Finland, Japan and USA .

·       Smart house with automation system, built in speakers.

·       CCTV cameras

·       Energy Efficiency category  A (the highest possible according to the local law and regulation).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 800 000 € 4713 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49711
  • ფართი 594 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29336
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 400 000 € 9855 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43718
  • ფართი 345 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 900 000 € 6027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43223
  • ფართი 647 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 240 000 € 6281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23668
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 490 000 € 4527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31798
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 000 000 € 10714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33528
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა