იყიდება - კოტეჯი 450 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 200 000 €
4889 €/m²
Property 33493 photo 1
Property 33493 photo 2
Property 33493 photo 3
Property 33493 photo 4
Property 33493 photo 5
Property 33493 photo 6
Property 33493 photo 7
Property 33493 photo 8
Property 33493 photo 9
Property 33493 photo 10
Property 33493 photo 11
  • ობიექტის კოდი 33493
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 450 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1115 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 450 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

A unique villa situated at the entrance of Agios Tychonas, just 900m away from Four Seasons Hotel and walking distance to the beach. The house was designed specifically for the owners and built in 2009. The house plan is very unique and different from the average home in Cyprus. Viewings are highly recommended!

Main villa:

  •  4 Bedrooms (all ensuite bathrooms)
  • 1 Guest Bathroom
  • Main Living Room / Dinning Room
  • Main kitchen
  • Secondary Living Room / Kitchen
  • Covered Indoor Garden and Veranda with a small gym
  • Covered Roof Terrace with possible construction plans to build an extra attic-style Bedroom and Bathroom with Sea-View (extra 125 sq.m.)

Detached Maisonette (maid service room):

  •  1 Bedroom
  •  1 Bathroom
  •  1 Kitchen

- 4 Car Covered Garage

იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19012
  • ფართი 616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31459
  • ფართი 575 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 300 000 € 4600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22893
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 700 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47735
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 9363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46076
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 820 000 € 5352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24887
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 990 000 € 3480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19436
  • ფართი 859 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა