43 000 €
11 €/m²
Property 33468 photo 1
Property 33468 photo 2
Property 33468 photo 3
Property 33468 photo 4
Property 33468 photo 5
Property 33468 photo 6
Property 33468 photo 7
Property 33468 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 34 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3700 კვ.მ. on the island of Corfu.მიწის ნაკვეთი არ არის გამიზნული საცხოვრებელი ფართის მშენებლობისთვის. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64435
  • ფართი 5879 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
50 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31043
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
35 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34911
  • ფართი 4052 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
50 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20091
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
35 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56295
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
43 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58383
  • ფართი 482 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
50 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37279
  • ფართი 2233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
35 000 € 25 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30597
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
40 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4985
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა