იყიდება - კოტეჯი 120 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
370 000 €
3083 €/m²
Property 33427 photo 1
Property 33427 photo 2
Property 33427 photo 3
Property 33427 photo 4
Property 33427 photo 5
Property 33427 photo 6
Property 33427 photo 7
  • ობიექტის კოდი 33427
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 120 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 440 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 120 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
506 000 € 3123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42992
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
372 000 € 2021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32960
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 2366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49189
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 6
იყიდება
340 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49191
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 6
იყიდება
355 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38736
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
481 535 € 2832 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52353
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49192
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 5
იყიდება
395 000 € 1828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51911
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
449 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20270
  • ფართი 197 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
490 000 € 430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26371
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა