იყიდება - სასტუმრო 53000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Ierissos
1 200 000 €
22 €/m²
Property 33384 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 72 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 53000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61191
  • ფართი 9270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 600 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5703
  • ფართი 8620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 600 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25702
  • ფართი 40687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 200 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31598
  • ფართი 8427 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 500 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6307
  • ფართი 13180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 600 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25032
  • ფართი 16800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 100 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5922
  • ფართი 2850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 150 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5984
  • ფართი 10300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა