კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 4000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
320 000 €
80 €/m²
ობიექტის კოდი
33336
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
4000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
250 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
33 km
მანძილი აეროპორტამდე:
20 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
465 000 €
74 €/m²
სასტუმრო 6260 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
24097
ფართი
6260 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
290 000 €
66 €/m²
სასტუმრო 4343 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
39979
ფართი
4343 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
330 000 €
373 €/m²
სასტუმრო 883 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
62196
ფართი
883 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
450 000 €
112 €/m²
სასტუმრო 4005 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
31969
ფართი
4005 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
450 000 €
22 €/m²
სასტუმრო 19950 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
40481
ფართი
19950 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
სასტუმრო კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
2946
ფართი
0 m²
იყიდება
315 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 21000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
48867
ფართი
21000 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
315 000 €
44 €/m²
სასტუმრო 7004 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
29539
ფართი
7004 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
400 000 €
51 €/m²
სასტუმრო 7800 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
3925
ფართი
7800 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
იყიდება
299 000 €
37 €/m²
სასტუმრო 8000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
60787
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the