Property 33244 photo 1
Property 33244 photo 2
Property 33244 photo 3
Property 33244 photo 4
Property 33244 photo 5
Property 33244 photo 6
Property 33244 photo 7
Property 33244 photo 8
Property 33244 photo 9
Property 33244 photo 10
Property 33244 photo 11
Property 33244 photo 12
Property 33244 photo 13
Property 33244 photo 14
Property 33244 photo 15
Property 33244 photo 16
Property 33244 photo 17
Property 33244 photo 18
Property 33244 photo 19
Property 33244 photo 20
Property 33244 photo 21
Property 33244 photo 22
Property 33244 photo 23
Property 33244 photo 24
Property 33244 photo 25
Property 33244 photo 26
Property 33244 photo 27

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 21 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9150 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a land of 9.150 sq.m with sea view in Paramonas area, west of Corfu!

The land is beach front with a cliff at the sealine.

It borders the city road and is slightly sloping.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9106
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6112
  • ფართი 28000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
1 180 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33244
  • ფართი 9150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 700 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60580
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 000 000 € 1754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5989
  • ფართი 570 m²
  • მანძილი ზღვიდან 290 m
იყიდება
1 500 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30606
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
950 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21088
  • ფართი 4451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 100 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24589
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m

სიახლეების დაგზავნა