იყიდება - კოტეჯი 500 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 100 000 €
2200 €/m²
Property 33231 photo 1
Property 33231 photo 2
Property 33231 photo 3
Property 33231 photo 4
Property 33231 photo 5
Property 33231 photo 6
Property 33231 photo 7
Property 33231 photo 8
Property 33231 photo 9
Property 33231 photo 10
Property 33231 photo 11
Property 33231 photo 12
Property 33231 photo 13
Property 33231 photo 14
Property 33231 photo 15
Property 33231 photo 16
  • ობიექტის კოდი 33231
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 500 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4000 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 3800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 500 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Located in Pirgos area. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 779 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47005
  • ფართი 1540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 500 000 € 3926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46088
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 6
იყიდება
990 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50479
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 395 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44227
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
970 000 € 5449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26309
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52259
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 200 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33046
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
940 000 € 5949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55901
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10824
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 500 000 € 10714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50471
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა