იყიდება - კოტეჯი 350 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 500 000 €
4286 €/m²
Property 33174 photo 1
Property 33174 photo 2
Property 33174 photo 3
Property 33174 photo 4
Property 33174 photo 5
Property 33174 photo 6
Property 33174 photo 7
Property 33174 photo 8
  • ობიექტის კოდი 33174
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 350 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2670 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1995
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 350 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Has a tennis court. Possibility to buy an extra land of 2600 sqm, price upon request. Located in Parekklisia area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 861 964 € 4725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45526
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 290 000 € 3225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32345
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 590 000 € 4542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33139
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 100 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47671
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 711 000 € 6067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41307
  • ფართი 282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 204 555 € 6427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45609
  • ფართი 343 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52066
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 800 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44621
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44449
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 100 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26805
  • ფართი 693 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა