150 000 €
65 €/m²
Property 33054 photo 1
Property 33054 photo 2
Property 33054 photo 3
Property 33054 photo 4
Property 33054 photo 5
Property 33054 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2300 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61294
  • ფართი 3321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 823 m
იყიდება
160 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63229
  • ფართი 940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
170 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63969
  • ფართი 8350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
220 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57121
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
170 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32607
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 44928
  • ფართი 370 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
180 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50343
  • ფართი 7200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
215 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48390
  • ფართი 11450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
150 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44582
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
140 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47138
  • ფართი 14460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა