იყიდება - კოტეჯი 630 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 400 000 €
3810 €/m²
Property 33038 photo 1
Property 33038 photo 2
Property 33038 photo 3
Property 33038 photo 4
Property 33038 photo 5
Property 33038 photo 6
Property 33038 photo 7
  • ობიექტის კოდი 33038
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 630 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 5500 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 630 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი, 2 საკუჭნაო. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

There is 1 bedroom' guest apartment on first floor.

Βig developed garden with olive trees, mandarine, lemon, etc. fruit trees, own water well, irrigation system,  barbeque.

Αll rooms are airconditioned, heating system, water well, 2 garages (one open plan fr 2 cars, 1 closed fr 1 car)

8 min driving from Grand Resort hotel.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48516
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 930 000 € 5232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41276
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 450 000 € 4186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19439
  • ფართი 824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 200 000 € 11149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25505
  • ფართი 287 m²
იყიდება
2 100 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26805
  • ფართი 693 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42156
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 3924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46022
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
2 500 000 € 4761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23520
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 940 m
იყიდება
2 600 000 € 5842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46052
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა