იყიდება - სასტუმრო 7500 m² ევბეა

საბერძნეთი სტერეა ელადა ევია
100 000 €
13 €/m²
Property 32961 photo 1
  • ობიექტის კოდი 32961
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 7500 m²
  • რეგიონი კ.ევბეა
  • ადგილი ევია (სტერეა ელადა)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7500 კვ.მ. on the Euboea island . ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The plot of land is located in Evia island , in the Village of Nerotrivia 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47084
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
85 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50175
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
85 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23322
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
140 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10019
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
105 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7325
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
100 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9440
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 9709
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
120 000 € 307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5612
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
100 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32958
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა