იყიდება - კოტეჯი 155 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
350 000 €
2258 €/m²
Property 32908 photo 1
Property 32908 photo 2
Property 32908 photo 3
Property 32908 photo 4
Property 32908 photo 5
Property 32908 photo 6
Property 32908 photo 7
Property 32908 photo 8
Property 32908 photo 9
Property 32908 photo 10
Property 32908 photo 11
Property 32908 photo 12
Property 32908 photo 13
Property 32908 photo 14
Property 32908 photo 15
Property 32908 photo 16
Property 32908 photo 17
Property 32908 photo 18
Property 32908 photo 19
Property 32908 photo 20
Property 32908 photo 21
Property 32908 photo 22
  • ობიექტის კოდი 32908
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 155 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 550 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 155 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Located in Pissouri village.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
425 000 € 2043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43271
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
400 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42572
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9091
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51518
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 3
იყიდება
490 500 € 3503 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46008
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
428 400 € 2462 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9346
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 6
იყიდება
400 000 € 3053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49311
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 1984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49206
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51515
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა