იყიდება - კოტეჯი 150 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
315 000 €
2100 €/m²
Property 32904 photo 1
Property 32904 photo 2
Property 32904 photo 3
Property 32904 photo 4
Property 32904 photo 5
Property 32904 photo 6
  • ობიექტის კოდი 32904
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 150 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1400 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 150 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Located in Alaminos village. Need renovation. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
436 730 € 2069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9294
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
440 000 € 3098 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49331
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
348 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34225
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2025 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49266
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 5
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51516
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
425 000 € 2043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43271
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
370 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49188
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 6
იყიდება
410 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38751
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა