იყიდება - კოტეჯი 470 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 000 000 €
4255 €/m²
Property 32895 photo 1
Property 32895 photo 2
Property 32895 photo 3
Property 32895 photo 4
Property 32895 photo 5
Property 32895 photo 6
Property 32895 photo 7
Property 32895 photo 8
Property 32895 photo 9
Property 32895 photo 10
Property 32895 photo 11
Property 32895 photo 12
Property 32895 photo 13
Property 32895 photo 14
  • ობიექტის კოდი 32895
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 470 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2800 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 470 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 650 000 € 10600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44806
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 950 000 € 6093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25954
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 698 095 € 4601 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45520
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 750 000 € 8757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38598
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 800 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51115
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 711 000 € 6067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41307
  • ფართი 282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა