იყიდება - კოტეჯი 180 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
695 000 € 625 000 €
3472 €/m²
Property 32890 photo 1
Property 32890 photo 2
Property 32890 photo 3
Property 32890 photo 4
Property 32890 photo 5
Property 32890 photo 6
Property 32890 photo 7
Property 32890 photo 8
Property 32890 photo 9
Property 32890 photo 10
Property 32890 photo 11
Property 32890 photo 12
Property 32890 photo 13
Property 32890 photo 14
Property 32890 photo 15
Property 32890 photo 16
Property 32890 photo 17
Property 32890 photo 18
Property 32890 photo 19
Property 32890 photo 20
Property 32890 photo 21
Property 32890 photo 22
  • ობიექტის კოდი 32890
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 180 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 260 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 180 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

The house located in a quiet area of Agia Fylaxeos. The most of the furniture are handmade. Natural Wood doors. Very good quality of domestic appliances. Has a laundry room. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
978 000 € 2731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45163
  • ფართი 358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
585 000 € 2489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35677
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51490
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
695 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42568
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 5949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55901
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34005
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49300
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36764
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48964
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა