270 000 €
2700 €/m²
Property 32825 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 100 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
330 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32387
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
330 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18526
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
320 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9514
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
300 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10005
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა