იყიდება - კოტეჯი 400 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
900 000 €
2250 €/m²
Property 32799 photo 1
Property 32799 photo 2
Property 32799 photo 3
Property 32799 photo 4
Property 32799 photo 5
Property 32799 photo 6
Property 32799 photo 7
Property 32799 photo 8
Property 32799 photo 9
Property 32799 photo 10
Property 32799 photo 11
Property 32799 photo 12
Property 32799 photo 13
Property 32799 photo 14
Property 32799 photo 15
Property 32799 photo 16
Property 32799 photo 17
Property 32799 photo 18
Property 32799 photo 19
  • ობიექტის კოდი 32799
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 400 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 626 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 400 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

Possibility to build a pool and extra floor. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
990 000 € 5657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9650
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51561
  • ფართი 281 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 3211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23197
  • ფართი 274 m²
  • Rooms 4
იყიდება
970 000 € 5449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26309
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52425
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23738
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
800 000 € 2711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43242
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10392
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 3457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46235
  • ფართი 376 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა