იყიდება - კოტეჯი 240 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
600 000 €
2500 €/m²
Property 32650 photo 1
Property 32650 photo 2
Property 32650 photo 3
Property 32650 photo 4
Property 32650 photo 5
Property 32650 photo 6
  • ობიექტის კოდი 32650
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 240 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 875 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 240 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48517
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 2763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52427
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46268
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 3526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4009 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43982
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 2843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43354
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49185
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა