Property 32444 photo 1
Property 32444 photo 2
Property 32444 photo 3
Property 32444 photo 4
Property 32444 photo 5
Property 32444 photo 6
Property 32444 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 28 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6409 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale, a land plot of 6409 sq.m located in the area of Halikounas in the south-east of Corfu!

The land consists of two pieces of 3060 sq.m and 3349 sq.m which have the same shape, are even, with a piece of land descending to the sea.

At the moment, the possibility of construction on the plot is under question. Two pieces independently are non-buildable.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40481
  • ფართი 19950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
430 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56441
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40795
  • ფართი 12044 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9740
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
465 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24097
  • ფართი 6260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
600 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45278
  • ფართი 14530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
550 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6155
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
530 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56513
  • ფართი 95095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა