იყიდება - კოტეჯი 295 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
679 000 €
2302 €/m²
Property 32395 photo 1
Property 32395 photo 2
Property 32395 photo 3
Property 32395 photo 4
Property 32395 photo 5
  • ობიექტის კოდი 32395
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 295 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 400 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 295 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51965
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49185
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41611
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
990 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50479
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46175
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
695 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42568
  • ფართი 273 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6
იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა