330 000 €
688 €/m²
Property 32387 photo 1
Property 32387 photo 2
Property 32387 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1990
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 480 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13150
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12276
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
330 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32387
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
300 000 € 1538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38860
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა