იყიდება - კოტეჯი 135 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
330 000 €
2444 €/m²
Property 32373 photo 1
Property 32373 photo 2
Property 32373 photo 3
Property 32373 photo 4
Property 32373 photo 5
Property 32373 photo 6
Property 32373 photo 7
  • ობიექტის კოდი 32373
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 135 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 428 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 135 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The price includes the completion of all finishing works for the house and pool, as well as the installation of air conditioning, heating and fencing.
No VAT. Title deeds.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
470 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51997
  • ფართი 188 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33887
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
446 250 € 2373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9344
  • ფართი 188 m²
  • Rooms 5
იყიდება
395 000 € 2323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9091
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29146
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
390 000 € 2131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42117
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
466 140 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49312
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
432 000 € 3042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46077
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 1984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49206
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა