იყიდება - კოტეჯი 400 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 400 000 €
3500 €/m²
Property 32033 photo 1
Property 32033 photo 2
Property 32033 photo 3
Property 32033 photo 4
Property 32033 photo 5
Property 32033 photo 6
  • ობიექტის კოდი 32033
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 400 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 635 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 400 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 448 000 € 5934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19767
  • ფართი 244 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 854 723 € 4602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45529
  • ფართი 403 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39541
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 190 000 € 5891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55902
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33046
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 590 000 € 2531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45606
  • ფართი 628 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
გირჩევთ იყიდება
2 000 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43890
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა