750 000 €
10000 €/m²
Property 31993 photo 1
Property 31993 photo 2
Property 31993 photo 3
Property 31993 photo 4
Property 31993 photo 5
  • ობიექტის კოდი 31993
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 75 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
845 000 € 8711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51526
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38958
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 031 000 € 6403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42230
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 250 € 4515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56122
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45941
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 6159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51193
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41713
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
690 000 € 4539 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55978
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 6200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41711
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა