კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 4005 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
450 000 €
112 €/m²
ობიექტის კოდი
31969
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
4005 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
8000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
7 km
მანძილი აეროპორტამდე:
3 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 4005 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
530 000 €
5 €/m²
სასტუმრო 95095 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
56513
ფართი
95095 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
450 000 €
22 €/m²
სასტუმრო 19950 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
40481
ფართი
19950 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
470 000 €
47 €/m²
სასტუმრო 10000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
47378
ფართი
10000 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
405 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 11000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
34063
ფართი
11000 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
500 000 €
25 €/m²
სასტუმრო 20000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
4975
ფართი
20000 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
550 000 €
57 €/m²
სასტუმრო 9500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35807
ფართი
9500 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
425 000 €
66 €/m²
სასტუმრო 6409 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
32444
ფართი
6409 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
500 000 €
41 €/m²
სასტუმრო 12000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
10252
ფართი
12000 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
450 000 €
180 €/m²
სასტუმრო 2500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
4068
ფართი
2500 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
400 000 €
72 €/m²
სასტუმრო 5500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51715
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
2750 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the