იყიდება - კოტეჯი 127 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
595 000 €
4685 €/m²
Property 31812 photo 1
Property 31812 photo 2
Property 31812 photo 3
  • ობიექტის კოდი 31812
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 127 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 400 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 127 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Villas under construction. Prices start from 595 000 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
575 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39213
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 8
იყიდება
750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34149
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
574 000 € 3376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56703
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52427
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
788 200 € 2680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49747
  • ფართი 294 m²
  • Rooms 6
იყიდება
590 000 € 3619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46784
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
780 000 € 3561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49776
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 7
იყიდება
750 000 € 3456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49394
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43925
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 3486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52224
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა