იყიდება - კოტეჯი 550 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 490 000 €
4527 €/m²
Property 31798 photo 1
Property 31798 photo 2
Property 31798 photo 3
Property 31798 photo 4
Property 31798 photo 5
Property 31798 photo 6
Property 31798 photo 7
Property 31798 photo 8
Property 31798 photo 9
Property 31798 photo 10
Property 31798 photo 11
Property 31798 photo 12
Property 31798 photo 13
Property 31798 photo 14
Property 31798 photo 15
Property 31798 photo 16
Property 31798 photo 17
Property 31798 photo 18
Property 31798 photo 19
Property 31798 photo 20
Property 31798 photo 21
Property 31798 photo 22
Property 31798 photo 23
  • ობიექტის კოდი 31798
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 550 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 884 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 550 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Design garden with is own water well and 5,00 x 10,00m swimming pool. High thermal insulation, PVC windows with double glassing, under floor heating, Air conditions to area the rooms.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 500 000 € 4660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29070
  • ფართი 751 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 000 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44449
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 9363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46076
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30357
  • ფართი 472 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 300 000 € 4600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22893
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
3 500 000 € 5520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38600
  • ფართი 634 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა