იყიდება - სასტუმრო 6000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Ierissos
770 000 €
128 €/m²
Property 31597 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 76 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2525
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 100 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5922
  • ფართი 2850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
800 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31749
  • ფართი 7400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45821
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22286
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 2801
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
750 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22385
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
800 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45824
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
860 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44409
  • ფართი 16500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
800 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45819
  • ფართი 12750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა