იყიდება - სასტუმრო 9800 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე ტრიტიტი
550 000 €
56 €/m²
Property 31596 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 82 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9800 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 2000 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8885
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
640 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2525
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
550 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31596
  • ფართი 9800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
450 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61927
  • ფართი 11446 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
765 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4600
  • ფართი 11300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
450 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5917
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
770 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31597
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45824
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
700 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48716
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა