48 000 € 35 000 €
15 €/m²
Property 31496 photo 1
Property 31496 photo 2
Property 31496 photo 3
Property 31496 photo 4
Property 31496 photo 5
Property 31496 photo 6
Property 31496 photo 7
Property 31496 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 24 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2302 კვ.მ. on the island of Corfu.მიწის ნაკვეთი არ არის გამიზნული საცხოვრებელი ფართის მშენებლობისთვის. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44579
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
50 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31043
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
43 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23653
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
50 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64435
  • ფართი 5879 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
50 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26169
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
70 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28739
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
52 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44586
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51328
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
55 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31720
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
45 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37861
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა