300 000 €
75 €/m²
Property 31423 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 40 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45420
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
280 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29138
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29948
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62957
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37187
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
330 000 € 379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21281
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
270 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34207
  • ფართი 3800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
250 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50915
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35771
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
350 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35766
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m

სიახლეების დაგზავნა