70 000 €
63 €/m²
Property 31092 photo 1
Property 31092 photo 2
Property 31092 photo 3
Property 31092 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1100 კვ.მ. in Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 130 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44756
  • ფართი 2025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
90 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35494
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
80 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35724
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
100 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49128
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
100 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35495
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
57 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22234
  • ფართი 5700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
70 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61304
  • ფართი 7440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
70 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43631
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
100 000 € 186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50159
  • ფართი 537 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა