650 000 €
38 €/m²
Property 31091 photo 1
Property 31091 photo 2
Property 31091 photo 3
Property 31091 photo 4
Property 31091 photo 5
Property 31091 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 16856 კვ.მ. in Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 6500 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43723
  • ფართი 4950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
800 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12555
  • ფართი 6600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
900 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50142
  • ფართი 8628 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
900 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22207
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
800 000 € 749 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40703
  • ფართი 32871 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
600 000 € 369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49122
  • ფართი 1625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
650 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31091
  • ფართი 16856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა