კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 2500 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
50 000 €
20 €/m²
ობიექტის კოდი
31043
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
2500 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
600 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
46 km
მანძილი აეროპორტამდე:
29 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 2500 კვ.მ. on the island of Corfu. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
55 000 €
26 €/m²
სასტუმრო 2075 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35126
ფართი
2075 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
65 000 €
82 €/m²
სასტუმრო 790 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42640
ფართი
790 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
65 000 €
31 €/m²
სასტუმრო 2033 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
51588
ფართი
2033 m²
მანძილი ზღვიდან
3600 m
იყიდება
47 000 €
140 €/m²
სასტუმრო 335 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
49675
ფართი
335 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
50 000 €
55 €/m²
სასტუმრო 900 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
26947
ფართი
900 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
60 000 €
44 €/m²
სასტუმრო 1360 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
49509
ფართი
1360 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
70 000 €
608 €/m²
სასტუმრო 115 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
49660
ფართი
115 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
62 000 €
95 €/m²
სასტუმრო 651 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
4099
ფართი
651 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
65 000 €
7 €/m²
სასტუმრო 8500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
44677
ფართი
8500 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
43 000 €
89 €/m²
სასტუმრო 482 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
58383
ფართი
482 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the