380 000 €
543 €/m²
Property 30958 photo 1
Property 30958 photo 2
Property 30958 photo 3
Property 30958 photo 4
Property 30958 photo 5
Property 30958 photo 6
Property 30958 photo 7
Property 30958 photo 8
Property 30958 photo 9
Property 30958 photo 10
Property 30958 photo 11
Property 30958 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 700 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
320 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9514
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
425 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51789
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
350 000 € 1944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30446
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
330 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18526
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30198
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12276
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა