იყიდება - კუნძული 110 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა დიონი დიო
79 000 €
718 €/m²
Property 30946 photo 1
Property 30946 photo 2
Property 30946 photo 3
Property 30946 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 110 კვ.მ on the Olympic Coast. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
76 000 € 760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12074
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
70 000 € 388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21560
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა